Upravit stránku

VSTUPENKY/SLEVY

Kde mohu zakoupit vstupenky na Velkou pardubickou s předstihem?
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Zaplatit za ně můžete na dobírku, převodem či hotově. Vstupenky je poté možno vyzvednout v některé z mnoha poboček po celé ČR.

Mohu si vstupenky zakoupit na místě v den konání VP?
Ano. K dostání budou vstupenky na stání (190,-) a do prodeje půjde i zbytek vstupenek, které se neprodají v předprodeji.

Mohu si rezervovat vstupenky a následně je zaplatit na pokladně v den konání VP?
To bohužel není možné. Rezervované vstupenky musíte zaplatit předem.

Musí mít dítě vstupenku?
Dítě s výškou do 140 cm má vstup do areálu zdarma.

Zakoupil jsem si vstupenku na tribunu a chtěl bych s sebou vzít dítě, které měří do 140 cm a má tedy nárok na vstup zdarma. Mohu jej vzít s sebou na tribunu?
Ano. Dítě však nemá nárok na sedačku a musíte jej mít např. na klíně.

Kde mohu stát, zaplatím-li si vstupenky „na stání“?
Stát můžete podél celé cílové roviny. Pohybovat se pak můžete všude, kde po Vás nebude vyžadován jiný speciální vstup či karta.

Jaké mohu uplatnit slevy?
Pokud na dostihy přijedete Vlakem se společností České dráhy, získáte po předložení platné jízdenky s cílovou stanicí Pardubice slevu 50%. Sleva však neplatí na vstupenky zakoupené v předprodeji. Žádné další slevy při Velké pardubické uplatnit nelze.

PŘÍJEZD/PARKOVÁNÍ

Kde mohu parkovat? Budu za parkování platit? Jak daleko pak musím jít pěšky do areálu závodiště?Parkování je vyhrazeno na silnici č. 37 směrem na Chrudim a v areálu letiště. Parkovné je 150 Kč na celý den. Všechny parkovací místa jsou od vstupu do areálu vzdálena cca do 20 minut chůze pěšky.

Jaké jsou další možnosti?
Využít můžete například posílené spoje MHD, které Vás odvezou přímo k závodišti. Pohodlná je taktéž cesta vlakem – tím můžete dojet na zastávku „Pardubice-závodiště“, která je vzdálena jen několik metrů od hlavní brány závodiště. Další variantou je TAXI, které vás rovněž vysadí přímo u vchodu.

OSTATNÍ

Mohu vzít na Velkou pardubickou psa?
Se psem je vstup do areálu povolen pouze na vodítku. Zákaz vstupu psům pak platí na všechny tribuny. Upozorňujeme však, že z velkého množství návštěvníků jsou čtyřnozí mazlíčci často stresováni.

Je nějaký předepsaný dress code?
Pro vstup do areálu a venkovní tribuny žádný předepsaný dress code neplatí. Pokud máte vstupenky do některé z lóží či do prostor Dostihového klubu – zvolte společenské oblečení.

Je možné si v den Velké pardubické prohlédnout/projít dráhu a jednotlivé překážky?
Ano, vstup do dráhy a k jednotlivým překážkám je umožněn po dekorování hlavního dostihu. Pořadatel si však ve výjimečných případech vyhrazuje právo vstup do dráhy zakázat.

V kolik hodin se běží první dostih v den Velké pardubické? V kolik startuje samotná Velká pardubická?
První dostih odstartuje v neděli v 11:30 hod. Start samotné Velká pardubické je naplánován na cca 16:30 - 16:40 hod.